Chirurgie měkkých tkání

Na našem pracovišti provádíme rozsáhlé spektrum chirurgických operací měkkých tkání. Všechny zákroky jsou prováděny ve STERILNÍM prostředí za možnosti použití INHALAČNÍ ANESTEZIE, která výrazným způsobem snižuje rizikovost zákroků a umožňuje chirurgii i u pacientů rizikových z důvodu stáří či onemocnění ( epilepsie, srdeční problémy atd. ).

Abdominální chirurgii

Operace na pohlavním aparátu (kastrace, císařský řez,..), Operace na zažívacím aparátu (operace na žaludku, tenkém a tlustém střevě, konečníku, cizí tělesa, nádory, gastropexe, probatorní laparotomie, splenectomie,…), Operace na močovém aparátu ( odstranění moč.kamenů, nádory stěny močového měchýře,..)

Kožní chirurgii a plastiky

Plastika nozder brachycephalických plemen, plastika očních víček, enkapsulace harder. žlázy, operace uší a ušních zvukovodů, dále kýly – pupeční, tříselná, perineální, odstranění nádorů, mastectomie atd.

Onkologickou chirurgii

Operace související s odstraněním novotvaru (nádory mléčné lišty – mastectomie, kožní a podkožní útvary vyžadující rozsáhlé kožní resekce, nádory orgánů dutiny břišní, řešení kostních novotvarů,…)