MitraVET – veterina Frýdlant nad Ostravicí

Pokud jste z Frýdlantu a okolí, rádi bychom Vás přivítali v naší nové veterinární ordinaci.

Co vám můžeme nabídnout?

Nabízíme Vám mladý tým veterinárních lékařů s mnohaletou praxí ve veterinární medicíně. Naše zkušenosti pramení z práce na velkých referenčních pracovištích z Čech a stejně tak zahraničních stáží. Protože se veterinární medicína stále vyvíjí, apelujeme na neustálí rozvoj vědomostí formou řady odborných seminářů u nás i v zahraničí. To nám umožňuje nabídnout Vám maximum možností práce s pacienty a stejně tak včasné odhalení příčin problému. Zajišťujeme péči od základních preventivních úkonů, přes složité diagnostické postupy až po chirurgické zákroky. Mezi naše stěžejní obory patří ortopedii, chirurgie a zobrazovací diagnostika zvířat.

Důležitá je komunikace

Veškerou svou činnost zakládáme na kvalitní spolupráci. Aby naše společné výsledky byly co nejlepší, je nezbytná kooperace vás, pacienta i lékaře. Základním pilířem pro správnou spolupráci je pro nás komunikace. Protože každé zvíře je jiné, přistupujeme ke každému pacientovi individuálně. Naším cílem je, abyste dobře rozuměli dané problematice a mohli se pak následně lépe rozhodnout, co bude dál s vaším čtyřnohým parťákem.

Ošetření koní? Žádný problém…

Mezi našimi veterináři najdete také specialistku na ošetření vašeho koně. Nabízíme stomatologické ošetření, tedy kompletní ošetření chrupu koní, jehož součástí je podrobné vyšetření dutiny ústní, všech zubů a následná úprava chrupu pomocí elektrické automatické zubní brusky. Dále nabízíme fyzioterapii koní – odblokování zablokovaných kloubních spojení převážně na páteři. Nakonec také interní medicínu koní, a to převážně preventivní vyšetření, vakcinaci, konzultaci ohledně odčervovacího programu, odběry krve, vyšetření trusu, ošetření ran atd.

Více najdete v  MEDICÍNA KONÍ 

Těšíme se na spolupráci s vámi a vašimi mazlíčky

Tým MitraVET – Veterina Frýdlant nad Ostravicí